مشـاوره‌ی انتخاب و خرید
مشـاوره‌ی انتخاب و خرید

طـراح و مجـری پـرده آرایـی

امیـر مشـاری

18 اردیبهشت 1403

مشاوره پرده آرایی، طراحی، دوخت، نصب و اجرای انواع سبک های پرده، توسط امیر مشاری با بیش از 15 سال سابقه ی کار تخصصی در حوزه ی پارچه ی پرده و مبلمان و دکوراسیون.

او سال ها با مجموعه های بنام تهران، همکاری داشته و شماری از خوش نام ترین برج های تهران، زیر نظر او پرده آرایی شده اند. او با انواع پارچه های وارداتی ایتالیایی و ترک آشنایی کامل دارد.. مشاور خوب و امینی در حوزه ی انتخاب مدل های به روز پرده است.. هر چند سال ها در تکنیک های نصب پرده هم صاحب سبک بوده، به گونه ای که برای پرده آرایی فریم های پنجره های خمیده و منحنی شکل در سازه های مدرن و کلاسیک هم از او مدد جسته اند.

او یکی از نیروهای توانمند در پرده آرایی منازل مسکونی و اماکن اداری و تجاری بوده که با دکوراتور های خوش نامی نیز همکاری داشته و بارها از هنر دستان توانمند او در پرده آرایی های بسیاری بهره جسته اند. 

اینک پس از سال ها تلاش در صنف پرده، فرصتی فراهم شده تا او با حظور در محل شما، می تواند گزینه های مطلوب را چه از حیث مدل پرده ی مناسب سالن شما و چه از حیث کیفیت اجرا و نصب پرده ، شما را یاری کند. ضمنا او به دلیل موقیت شغلی خود با شماری از قدیمی ترین وارد کنندگان پارچه مبلی و پرده به ایران آشناست و می تواند شما را در انتخاب پارچه پرده بر حسب مدل و رنگ یاری یکند.

شماره تماس جهت مشاوره :

83 16 498 0912

طـراح و مجـری پـرده آرایـی
طـراح
طـراح